מזה 24 שנים, היי-לייט סרטים מתמחה במתן שירותי הפקה לוידאו וטלוויזיה בישראל, לגופי שידור מהמובילים בעולם, חברות הפקה וחברות עיסקיות ממגוון תחומים בארץ ובחו״ל. אנו משקיעים זמן ומאמצים רבים בכל הפקה על מנת ליצור סרט איכותי וייחודי, שיווציא לפועל את חזונו הקריאטיבי והוויזואלי של הלקוח. כל זאת נעשה תוך כדי ליווי מקצועי המשלב תחקיר, בניית האסטרטגיה, כתיבת התסריט והקונספט התוכני-וויזואלי דרך הצילום והעריכה ועד להעברת הסרט הסופי ללקוח. לאורך השנים עבדנו עם חברות הייטק, חברות סטארט-אפ וארגונים רבים המתמחים בבנייה ותשתיות, תעשייה כבדה, חקלאות, פינטק, תיירות ורפואה. אנו מאמינים שנוכל לחסוך כסף ללקוחותינו ולעזור להם לגבש את ההחלטות המקצועיות הנכונות.להפקת סרטי רפואה / מדע / פארם

צילומי אוויר

השימוש בצילומי אוויר נפוץ מאוד בסרטי תדמית. הם מרשימים, מסייעים בגיבוש תדמית העסק או הפרוייקט המתועד, מבטאים עוצמה, גודל ופריסה. שנים רבות שאנו מפיקים צילומים ממטוסים קלים, מסוקים חד-מנועיים ודו-מנועיים באמצעות חצובה מיוצבת או במצלמה חיצונית מיוצבת מחוץ למסוק, כמו כן אנחנו מצלמים באמצעות רחפן עבור לקוחות פרטיים וחברות מסחריות בחו”ל. צילמנו מאות צילומי אויר לצורך סרטי תדמית, עבור מכירות של חברות הפועלות בישראל, להפקות של סרטי תעודה ולמאגר צילומי הוידאו שלנו עבור לקוחות פרטיים וחברות מסחריות בחו”ל.

ארכיון וידאו

ארכיון הוידאו שלנו הוא חלק בלתי נפרד משירותי הפקה לוידאו וטלוויזיה בישראל. המאגר כולל למעלה מ-3,000 שעות של חומר גלם מקצועי, שצולם על ידי מיטב צוותי הצילום בישראל על הקרקע ומהאוויר עבור חברות הפקה, משרדי פרסום, חברות אינטרנט ומדיה וגופים אחרים.

All rights reserved to Highlight Films Ltd. Israel 2023