?במה אנחנו מתמחים

מזה 22 שנה היי-לייט סרטים מתמחה במתן שירותי הפקה לוידאו וטלויזיה בישראל, לגופי שידור מהמובילים בעולם, חברות הפקה וחברות עיסקיות ממגוון תחומים בארץ ובחו״ל.
אנו משקיעים זמן ומאמצים רבים בכל הפקה על מנת ליצור סרט איכותי וייחודי, שיתרגם את המסרים השיווקיים באופן חד ומדוייק ויוציא לפועל את חזונו הקריאטיבי והוויזואלי של הלקוח. כל זאת נעשה תוך כדי ליווי מקצועי המשלב תחקיר, בניית האסטרטגיה, כתיבת התסריט והקונספט התוכני-וויזואלי דרך הצילום והעריכה ועד להעברת הסרט הסופי ללקוח. לאורך השנים עבדנו עם חברות הייטק, סטארט-אפ וארגונים רבים המתמחים  בבנייה ותשתיות,תעשייה כבדה, חקלאות, תיירות ורפואה.

 אנו מאמינים שנוכל לחסוך כסף ללקוחותינו ולעזור להם לגבש את ההחלטות, שייצרו כלי מקצועי, חזק ומשפיע.

להפקת סרטי רפואה, וידאו רפואי 360, אנימציה רפואית ועוד לחצו כאן

דוגמא ל- סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה

שירותי הפקה מקצועיים לוידאו וטלויזיה בישראל: צילומי אוויר

השימוש בצילומי אוויר נפוץ מאוד בסרטי תדמית. הם מרשימים, מסייעים בגיבוש תדמית העסק או הפרוייקט המתועד, מבטאים עוצמה, גודל ופריסה. שנים רבות שאנו מפיקים צילומים ממטוסים קלים, מסוקים חד-מנועיים ודו-מנועיים באמצעות חצובה מיוצבת או במצלמה חיצונית מיוצבת מחוץ למסוק, כמו כן אנחנו מצלמים באמצעות רחפן (מזל”ט או הקסקופטר) עבור לקוחות פרטיים וחברות מסחריות בחו”ל. צילמנו מאות צילומי אויר לצורך סרטי תדמית, עבור מכירות של חברות הפועלות בישראל, להפקות של סרטי תעודה בדו-מימד ובתלת-מימד ולמאגר צילומי הוידאו של “היי לייט” עבור לקוחות פרטיים וחברות מסחריות בחו”ל.

צילומי רחפן – מזל”ט

ארכיון וידאו
ארכיון הוידאו שלנו הוא חלק בלתי נפרד משירותי הפקה לוידאו וטלוייזיה בישראל. המאגר כולל למעלה מ-3,000 שעות של חומר גלם מקצועי, שצולם על ידי מיטב צוותי הצילום בישראל על הקרקע ומהאויר עבור חברות הפקה, משרדי פרסום, חברות  אינטרנט ומדיה וגופים אחריםלרכוש בשני מסלולים

רכישת זכויות שימוש דרך האתר
–לרכישת זכויות שימוש לסרטי קולנוע, פרסומות ותצוגות אחרות תוכלו לפנות אלינו ישירות

שירותי הפקה לוידאו וטלויזיה בישראל